Nakon što je u prošlu subotu prvu svijeću na adventskom vijencu upalio gradonačelnik Đakova Marin Mandarić, uz prigodan program, na Strossmayerovom trgu u Đakovu sinoć je upaljena druga adventska svijeća na vijencu oko fontane ispred katedrale. Upalili su ju ministrica poljoprivrede Marija Vučković i osječko-baranjski župan Mato Lukić. Uz to, ulazak u drugi tjedan došašća na Trgu je označen i prigodnim molitvenim, te glazbenim programom u kojem je ovog puta sudjelovala Župa Dobrog Pastira Đakovo. Podsjetimo, prošle je subote to bila đakovačka Župa Svih svetih. U dvorištu Kuće Reichsman koncert je održao Boris Novković.
DRUGU SVIJEĆU UPALILI MINISTRICA VUČKOVIĆ I ŽUPAN LUKIĆ, ODRŽAN I KONCERT BORISA NOVKOVIĆA
Objavljeno: 10. 12. 2023.Galerija slika
View the embedded image gallery online at:
https://djakovo.hr/index.php/vijesti/item/41028-drugu-svijecu-upalili-ministrica-vuckovic-i-zupan-lukic-odrzan-i-koncert-borisa-novkovica.html#sigProIdfb0cee2f68
https://djakovo.hr/index.php/vijesti/item/41028-drugu-svijecu-upalili-ministrica-vuckovic-i-zupan-lukic-odrzan-i-koncert-borisa-novkovica.html#sigProIdfb0cee2f68