Povodom Dana antifašističke borbe, kod središnjeg križa na Gradskom groblju u Đakovu 22. lipnja položeni su vijenci i zapaljene svijeće u znak sjećanja na sve žrtve i sudionike antifašističke borbe.
Vijenac je položilo izaslanstvo Grada Đakova predvođeno gradonačelnikom Marinom Mandarićem i predsjednikom Gradskog vijeća Marijom Plavčićem. Svijeće su zapalili i predstavnici policije i udruga proisteklih iz Domovinskog rata.
Molitvu za sve poginule i preminule predvodio je preč. Mato Gašparović.